Гільзування димоходів

гільзування димоходу

Гільзування димоходів – це встановлення в цегляному димоході спеціальної труби, для виготовлення якої використані матеріали, які відрізняються стійкістю до високих температур і води. Після установки дим буде виходити через встановлений рукав, а не через основний димохід. Гільзування необхідне для димоходів, які давно є в експлуатації і з часом втрачають свою пропускну властивість. Таку маніпуляцію можна провести із новою конструкцією ще на етапі спорудження. Встановлення рукавів можливе і в вентиляційних каналах. 

Для чого потрібно гільзування димоходів

При активному використанню димоходів в них накопичується сажа, яка перешкоджає нормальному виходу продуктів горіння. Цегляні димоходи відрізняються шорсткими стінками, на поверхні яких з’являються накопичення, які заважають проходженню. Якщо не забезпечити необхідний рівень захисту, цегляні конструкції почнуть руйнуватися під дією негативних факторів:

• перепадів температури;

• конденсату,  який з’являється через температурну різницю;

• хімічні речовини, які містяться в димі.

Накопичення сажі приводить до зниження пропускної можливості димоходу, в результаті продукти переробки можуть потрапляти в приміщення, що особливо небезпечно. Щоб уникнути негативних наслідків, потрібно вчасно проводити профілактичні мір і слідкувати за справністю димоходу. Якщо конструкція через активну експлуатацію втрачає свою пропускну властивість є два можливих способи: повна заміна конструкція і гільзування димоходів. Другий варіант менш затратний і дозволяє відновити нормальну роботу конструкції.

Переваги гільзування димоходів

Встановлення гнучкого рукава має такі переваги:

• забезпечення високого рівня захисту димоходів і вентиляційних каналів;

• площа поперечного перерізу каналу фактично не міняється;

• зменшується кількість конденсату;

• покращення тяги;

• зменшуються втрати тепла;

• покращується стійкість до високих температур, хімічних речовин, тиску.

Така маніпуляція може бути проведена з будь-якою конструкцією, з приладами для опалення незалежно від модифікації. Гільзування димоходів займає мінімум часу в залежності від складності. Такий спосіб відновлення вентиляційних каналів і димоходу можна виконувати в  громадських, промислових, житлових об’єктах незалежно від того яка форма і поперечний переріз каналу. Для підтвердження якості робіт є вся необхідна документація. Паралельно з гільзуванням може бути проведена реставрація опалювальних приладів. 

Цікавить гільзування димоходів? Залиште запит чи зателефонуйте нам!