очистка скла каміна

Як очистити скло каміна від сажі?

В сучасних конструкціях каміна, часто використовується скло з системою “Air Wash”, яке є само очисним. Звичайно в залежності від виду та якості палива, все ж таки може утворитись наліт з сажі, що є не тільки естетично неприємно, але і в якісь мірі небезпечно.
В більшості випадків для усунення на склі сажового нальоту, потрібно розпалити інтенсивне велике багаття в каміні, і висока температура вирішить цю проблему, спаливши залишки сажі.

Якщо так не сталося, ми рекомендуємо наступні методи.

1. Змочіть шматок газети водою та промокніть його в залишки сажі на дні каміну, після цього витріть скло з внутрішньої сторони. Після цього витріть скло чистим аркушем паперу.

2. Очистка засобом Scan. Один з найшвидших та найефективніших засобів для очистки. Для очистки потрібно нанести невелику к-сть засобу на ганчірку і протерти скло. Будьте уважні щоб засіб не потрапляв на ущільнюючі елементи, так як він може з часом пересушити і вони втратять герметичність.

Варто зауважити, що всі очистки потрібно проводити на холодному склі, так як не зважаючи на термостікі властивості камінного скла, потрапляння вологи на розігріте скло не припустимо!